המלצות על כרמית אלון

לקוחות ועמיתים מספרים על כרמית אלון

המלצה מורדית אדלשטיין

 1. מאת משפחת עמית (פורסם בתאריך 29.6.2013) 

  "אני הגענו אל כרמית אלון בעקבות המלצות חמות. ביקשנו לקדם את בתנו לקראת המעבר לכיתה א. במסגרת כישוריה של כרמית גם בהוראה מתקנת היא חיזקה ושיפרה את יכולותיה וביצועיה של בתנו (גם בתחום החברתי), תוך מתן הקשבה אדיבות ויכולת הכלה גבוהה מאד. בתנו ציפתה מאד לשיעורים עמה. אנו ממליצים לקבל את הסיוע התמיכה הצמודה מכרמית. אצלנו זה נשא פרי והיא נמצאת ברשימת המומלצים שלנו. משפחת עמית". (דירוג: 5 מתוך 5).

 2. מאת אתי נזרי (פורסם בתאריך 23.1.2013): 

  "כרמית היקרה אנשים נמדדים ביכולתם לשתף, בנכונותם לעזור, להקדיש זמן במקצועיותם וביכולתם. ברצוני להביע תודתי והערכתי לך כרמית על האוזן הקשבת הסובלנות והמקצועיות, הרצינות וכלל על הנעם והאכפתיות. הגעתי אליך במקרה דרך אתר האינטרנט שאלתי אותך שאלה ונענית לי במהירות ובמקצועיות הקדשת מזמנך למרות שידעת שאני חיפאית אני מאוד מעריכה ומוקירה לך אתי – מחיפה".  (דירוג: 5 מתוך 5).

 3. מאת עדנה בן – י (פורסם בתאריך 20.12.2011): 

  "הייתה לי הזכות לעבוד עם כרמית מספר שנים במערכת החינוך. נתרמתי ממנה רבות – אישית ומקצועית. כרמית אשת אשכולות, בעלת יושרה, מקצועית, יסודית, בעלת ידע נרחב בתחומים רבים – ייעוץ, הדרכה, טיפול בליקויי למידה, אימון אישי ועוד. לכרמית יש אוזן קשבת, יכולת ניתוח מעמיקה ומדויקת ויכולת לתת פתרונות מתאימים המאפשרים להגיע לשינוי וצמיחה. כל זאת בצניעות וענווה. התרגשתי לגלוש באתר העשיר והמעשיר, הממצה את כל מה שיש בכרמית. עדנה בן יהודה – קלינאית תקשורת".  (דירוג: 5 מתוך 5)

 4. מאת אירית ס. (פורסם בתאריך 13.12.2011): 

  "אני מכירה את כרמית הן כאשת מקצוע בגנים לחינוך מיוחד והן כמאמנת אישית ובעבודתה מול ילדים בעלי קשיים שונים. נתינה ללא קץ, חום אנושי, סופר מקצועיות, יושרה, יכולת מיקוד והכוונה הם מהמעט שניתן לתאר באמצעותם את כרמית. למדתי ממנה רבות, היא מאד סייעה לי מבחינות רבות ובזכותה דברים החלו להשתנות ולנוע לכיוונים חיוביים של צמיחה והתפתחות. אישה מדהימה, צנועה ואיכותית!! ממליצה מכל הלב לכל מי שמחפשת אשת מקצוע רצינית!".  (דירוג: 5 מתוך 5).

 5. מאת Alex Belonogov (פורסם בתאריך 5.12.2011): 

  "עברתי את תהליך האימון לפני כ – 9 חודשים. מרגיש שזה תרם לי המון לחיים וזאת בזכות המאמנת – אישה מדהימה, נעימה, בעלת נסיון חיים, שהאחרון הוא מאוד חשוב בתהליך. ממליץ בחום לכל מי שזקוק/ה!"  (דירוג: 5 מתוך 5).

 6. מאת אילנה (פורסם בתאריך 5.12.2011): המלצה ממיקה גזית שחר

  "עברתי את תהליך האימון לפני כשנה. כרמית – אישה מדהימה, מכילה, נותנת הסתכלות רחבה יותר, שהאחרון הוא חלק מאוד חשוב בתהליך. ממליצה מאד לכל מי שמעוניין לעבור תהליך אימון אישי! הכרתי אישה שנותנת מעצמה לאחרים בלא תנאי".  (דירוג: 5 מתוך 5).

 7. מאת א. א. (פורסם בתאריך 4.12.2011): "כרמית אלון, אדם מיוחד במינו. הגעתי אליה בתחליה עם בתי הבכורה לאחר שהבנו שהיא צריכה הוראה מתקנת בתחום המתמטי, בדגש על הבנה של מושגים, ראינו כי טוב וכי בתנו מתחילה לצמצם פערים, והתכבדתי להכיר לה את בתי השנייה שהייתה זקוקה להוראה מתקנת בשפה. ילדי שמחים כ"כ להגיע אל כרמית, היא מאבחנת בדייקנות רבה ומאתרת את הקשיים. בשל כובעיה הנוספים דרך הטיפול שלה תומכת, מעודדת ויעילה – יש תוצאות. כיאה לאישה רצינית, כרמית לא שוכחת אותנו ההורים וגם אני כאמא מקבלת ממנה עידוד והכוונה – לה אנו כה זקוקים".  (דירוג: 5 מתוך 5).
 8. מאת ר. ה. (פורסם בתאריך 4.12.2011): "כרמית טיפלה בביתי (הפרעות קשב) כשנה, מטרת הטיפול היתה הכנה לכיתה א', הגישה, החום ויכולת ההתמודדות עם ההתנגדויות היו מדהימים. חוויה טובה עברה עלינו עם כרמית, ממליץ בחום ובאהבה". ר. ה.  (דירוג: 5 מתוך 5).

המלצות על כרמית אלון באתר תגובותההמלצות פורסמו כאן, באתר "תגובות"

לקוחות וקוראים יקרים: לחצו כאן כדי להוסיף משוב משלכם

(אפשר כמובן בשם בדוי, בראשי תיבות או בעילום שם).

בואו להתייעץ איתי בטלפון 4300230 077

או בדוא"ל aloncarmit@gmail.com