איזה שירות אנחנו רוצים לקבל?

כמה מילים על שירות. השירות שכולנו רוצים לקבל.

אז איזה שירות אנחנו רוצים לקבל? נשמע מאד ברור, לא?  ובכל זאת, ביטוי מילולי של התחושות האינטואיטיביות מייצר בהירות ומקדם את המודעות שלנו לנושא המדובר.

כלקוחה מן המניין אני רוצה לדעת עם מי יש לי עסק". כשאני רוכשת מוצר או שירות כלשהו אני רוצה לדעת שהמוכר הגון ואמין. חשוב לי "לוודא שיש "אבא ואמא" למוצר: שהוא כבר עמד במבחן הזמן והוכיח את עצמו. אני רוצה שהמוכר יהיה מקצועי ויידע לענות על השאלות שלי. עליו גם להיות אחראי כדי שאוכל להיעזר בו במקרה של תקלה. שאוכל לפנות אליו גם אחרי שאסגור איתו את העסקה. מדוע? כי אני רוצה שיהיה לי על מי לסמוך.

הרצון לסמוך על ה"מוכר" מתחזק עוד יותר כשאני או מישהו יקר לי זקוק לעזרה אנושית, טיפולית או רפואית. כשאני צריכה מטפל מקצועי או רופא אני הרבה יותר בררנית וזהירה מאשר בקניית חפץ, רהיט או מכשיר כלשהו. בראש וראשונה חשוב לי לוודא שלא תהא פגיעה או החמרה של המצב כי אינני מוכנה לשמש "שפן ניסיונות". לכן אני אוספת כל פיסת מידע כדי לוודא שאפשר לסמוך על המטפל ולדעת שאני ב"ידיים טובות". אני מבררת עד כמה הוא אדם מוסרי והגון, מיומן, אחראי ומקצועי. אני בודקת במה הוא מתמחה ואיזה המלצות יש עליו, האם הוא מקצועי ואיזה הכשרה יש לו, מה גישתו הטיפולית וכמה ניסיון הוא צבר. רק אחרי שאני מוצאת את האחד שעונה על כל הדרישות שלי אני נרגעת. כשיש לי הרגשה ש"הגעתי למקום הנכון" אני גם מוכנה לשלם לו כל סכום שיבקש מתוך ביטחון מלא שיש לי על מי לסמוך.

כמה מילים על השירות שאני מקפידה לתת

האם השירות שאני בוחרת לתת קשור לשירות שאני רוצה לקבל?מאמנת מוסמכת

ודאי שכן. לימדו אותי ש"את השנוא עלייך אל תעשה לחברך", ומי לא פגש את המשפט "נאה דורש נאה מקיים"? לפיכך, ברור שאני רוצה לתת שירות זהה לשירות שאני עצמי הייתי שמחה לקבל. כל אדם באשר הוא ראוי וזכאי לקבל יחס כזה.

הרבה אנשי צוות ועמיתים שעבדו אתי במהלך השנים נהגו לומר לי "את קשה". "נכון" – נהגתי לומר. "כשמדובר בדיני נפשות אז אין פשרות". האם יש מישהו שמוכן להתפשר או להסתפק בשירות שאינו עומד בסטנדרטים האלה?

קוראים יקרים:

כדי לחסוך לכם זמן וכדי להקל עליכם את ההתלבטות

אתם מוזמנים ללחוץ כאן כדי לקבל תשובות לשאלות שכיחות

שלקוחות רבים שואלים אותי בקשר לשירות ולגישה המקצועית שמנחה אותי.

ואם עדיין יש לכם שאלות וחששות בואו לשתף אותי בטלפון 4300230 077

או השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם במהרה.